POKÓJ typ 1

POKÓJ typ 1

Pokoje jednoosobowy o dużej powierzchni. Pokoje posiadają dwie opcje: 1. łazienka w apartamencie i 2. łazienka przy pokoju. Pokoje wyposażone są w Satelitę, WI-FI, możliwość korzystania z lodówki oraz czajniku. Pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych z możliwością dostępu do łóżka rehabilitacyjnego lub łóżka posiadającego materac odleżynowy. Pokoje mają dostęp do windy. Do pokojów prowadzi ogromny korytarz wyposażony w sofy, fotele, stoliki i krzesła. Z okna Państwo możecie podziwiać piękne widoki na zieleń leśną i parkową ze ścieżkami do spacerowania, również dostosowaną dla osób niepełnosprawnych. Bezpośredni dostęp do pięknego szklanego zimowego ogrodu, gdzie odbywana jest rehabilitacja.

Skontakuj się z nami

Logo min

Dom Opieki Leśna Góra

ul. Warszawska 18
07-202 Kamieńczyk
woj. Mazowieckie

tel.: +48 (29) 742-09-73
tel-kom.: +48 660-697-365

adres e-mail: kontakt@domopiekilesnagora.pl

Beneficjent: Zygmar-Bis Zygmunt Gierej | Poziom dofinansowania z EFRR: 40,80% | Poziom dofinansowania z Budżetu Państwa: 7,20%
Ue
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków Budżetu Państwa. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.