O nas

Nasz Dom Opieki Leśna Góra

Nasz Dom Opieki Leśna Góra

Dom Opieki „Leśna Góra” znajduje się w malowniczo położonej części powiatu wyszkowskiego, w otoczeniu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek powstał z myślą o tym, by zapewnić możliwie jak najlepsze warunki bytowe, oraz serdeczne i przyjazne środowisko dla osób chorych, samotnych w podeszłym wieku i tych, którzy chcą wypocząć i zregenerować swoje siły. Z szacunku i wdzięczności za pracę sędziwych osób staramy się zadbać zarówno o fizyczne jak i duchowe potrzeby naszych pensjonariuszy. Dlatego oprócz zajęć związanych z codziennym funkcjonowaniem oraz opieką medyczną dbamy również o rozwój intelektualny i duchowy a także dobre samopoczucie naszych mieszkańców. W „Leśnej Górze” skorzystasz ze świeżego powietrza uzupełnionego o jod, poddasz się zabiegom rehabilitacyjnym, masażom, kąpielom w jacuzzi.

Skorzystasz z sauny i nowej groty solnej. Całą pozytywną aurę dopełni spokojna, cicha, malownicza okolica.

Skontakuj się z nami

Logo min

Dom Opieki Leśna Góra

ul. Warszawska 18
07-202 Kamieńczyk
woj. Mazowieckie

tel.: +48 (29) 742-09-73
tel-kom.: +48 660-697-365

adres e-mail: kontakt@domopiekilesnagora.pl

Beneficjent: Zygmar-Bis Zygmunt Gierej | Poziom dofinansowania z EFRR: 40,80% | Poziom dofinansowania z Budżetu Państwa: 7,20%
Ue
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków Budżetu Państwa. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.